1. Благодаря Ви за отговора. Не става ясно обаче кои са тези изключения от цитираното от Вас: ”освен при продажбата на недвижими имоти, при които разноските се заплащат от страните по равно" ? Точно за тях питам, как може да изповядвам сделка с моят, в която да поделя разходите с продавача?

    Благодаря Ви за отговора.
    Не става ясно обаче кои са тези изключения от цитираното от Вас:
    ”освен при продажбата на недвижими имоти, при които разноските се заплащат от страните по равно” ? Точно за тях питам, как може да изповядвам сделка с моят, в която да поделя разходите с продавача?

    See less
    • 0
  2. Здравейте, Благодаря за допълнителния въпрос. Така е наясно съм с спецификите. Говорим в общия случай, когато фирмите желаещи да споделят общ склад имат една и съща дейност и вид на продукцията, която складират. В конкретния пример става дума за опаковани хранителни продукти тип грудки/ядки, който сПрочети

    Здравейте,
    Благодаря за допълнителния въпрос. Така е наясно съм с спецификите. Говорим в общия случай, когато фирмите желаещи да споделят общ склад имат една и съща дейност и вид на продукцията, която складират. В конкретния пример става дума за опаковани хранителни продукти тип грудки/ядки, който само се търгуват ( купуват и продават) в оригиналната им опаковка, с която идват от производителя. Без допълнителнен процес на преопаковане.

    See less
    • 0
  3. адв. Николина Митова бихте ли отговорили и на последния ми пост. Благодаря Ви.

    адв. Николина Митова бихте ли отговорили и на последния ми пост.
    Благодаря Ви.

    See less
    • 0
  4. Здравейте, адв. Николина Митова бихте ли отговорили на последния ми коментар? Благодаря Ви предварително.

    Здравейте, адв. Николина Митова бихте ли отговорили на последния ми коментар?
    Благодаря Ви предварително.

    See less
    • 0
  5. Пропуснах да спомена следното: – в ДУК е уговорено изрично, че лицето не получава възнаграждение – фирмата в която ДУК е управител, няма дейност – лицето, работило по трудов договор е било осигуряване 12 месеца без прекъсване Бихте ли потвърдили/отрекли следното: В случай, че по ДУК не е уговорено вПрочети

    Пропуснах да спомена следното:
    – в ДУК е уговорено изрично, че лицето не получава възнаграждение
    – фирмата в която ДУК е управител, няма дейност
    – лицето, работило по трудов договор е било осигуряване 12 месеца без прекъсване

    Бихте ли потвърдили/отрекли следното:

    В случай, че по ДУК не е уговорено възнаграждение и лицето не упражнява трудова дейност извън дейността по управление и контрол или не е съдружник в дружеството, същото не попада в обхвата на чл. 4 от КСО и не подлежи на осигуряване.

    Благодаря предварително.

    See less
    • 0