Регистрация

Регистрирай се, за да задаваш въпроси и да отговаряш.

Вход

Влез в своя профил, за да задаваш въпроси и да отговаряш.

Забравена парола

Забравена парола? Въведи твоя имейл адрес. Ще изпратим линк за нова парола по имейл.

Трябва да си в своя профил, за да добавиш въпрос.

stastlivetz

читател
Следващи
  1. Здравейте. Сърдечно благодаря за бързия отговор. Всъщност става въпрос за синът ми.Сега разбирам, че той е освободен по чл. 71 ал.1 от КТ. В такъв случай губи ли правото си на обезщетение? Колко ще ни струва тази консултация? Благодаря.

    • 0

10 правни курса,
които спестяват стотици левове