1. This answer was edited.

    Здравейте, до колкото се ориентирах чл. 155 ал. 2 уточнява, че трябва да съм имала при предния ми работодател поне 4 месеца непрекъснат стаж, аз имам 7 месеца на предното работно място, следователно мога да си използвам остатъка от платеният ми отпуск за тази година. Правилно ли съм разбрала?

    Здравейте, до колкото се ориентирах чл. 155 ал. 2 уточнява, че трябва да съм имала при предния ми работодател поне 4 месеца непрекъснат стаж, аз имам 7 месеца на предното работно място, следователно мога да си използвам остатъка от платеният ми отпуск за тази година. Правилно ли съм разбрала?

    See less
    • 0