Регистрация

Регистрирай се, за да задаваш въпроси и да отговаряш.

Вход

Влез в своя профил, за да задаваш въпроси и да отговаряш.

Забравена парола

Забравена парола? Въведи твоя имейл адрес. Ще изпратим линк за нова парола по имейл.

Трябва да си в своя профил, за да добавиш въпрос.

Krisko Simov

читател
Следващи
  1. Здравейте, Вили Григорова, за точен отговор следва да се прегледа нотариалният акт, като е било необходимо и да подадете данъчна декларация по чл. 14 Закона за местните данъци и такси в местната данъчна служба като посочите себе си за собственик, а майка Ви и баща Ви - за ползватели, ако са си запазПрочети

    • 0
  2. Пенсия

    Здравейте, г-н Стефанов, не става съвсем ясен въпросът Ви, но в случай че сте на 35 години, има много дълъг период от време до пенсионирането Ви, като до този момент на пенсионирането Ви вероятно и пенсионното законодателство ще е променено. За 2020 г. мъжете имат право на пенсия за осигурителен стаПрочети

    • 0
  3. Получавате минималния размер обезщетение, ако вече сте получавали обезщетение за безработица през последните три години. Поздрави, адв. Николина Митова тел. 0898 303092

    • 0
  4. Съгласно чл. 222, ал. 1 КТ Ви се дължи обезщетение по посочената разпоредба, след като трудовият договор е прекратен поради закриване на предприятието. Поздрави, адв. Николина Митова тел. 0898 303092

    • 0
  5. Здравейте, Славея Георгиева, съгласно чл. 31, ал. 1 от Закона за корпоративно подоходно облагане за данъчни цели се признават счетоводни разходи за дарения в общ размер до 10 на сто от положителния счетоводен финансов резултат (счетоводната печалба), когато разходите за дарения са направени в ползаПрочети

    • 0
  6. Независимо, че сте била в майчинството, след като трудовият Ви договор е прекратен на основание чл. 328, ал. 1, т. 2 КТ, се дължи обезщетение по чл. 222, ал. 1 КТ. Поздрави, адв. Николина Митова тел. 0898 303092

    • 0

10 правни курса,
които спестяват стотици левове