Регистрация

Регистрирай се, за да задаваш въпроси и да отговаряш.

Вход

Влез в своя профил, за да задаваш въпроси и да отговаряш.

Забравена парола

Забравена парола? Въведи твоя имейл адрес. Ще изпратим линк за нова парола по имейл.

Трябва да си в своя профил, за да добавиш въпрос.

Iordan_Iordanov

читател
Следващи
  1. Много Ви благодаря за отговора! Съгласно чл. 13, ал. 7 от ЗУЕС " В поканата се посочват дневният ред на общото събрание, датата, часът и мястото на провеждането му." Никъде, обаче, не видях в закона да бъде упоменато изискване за начина, по който да бъде описана всяка точка от дневния ред, а именноПрочети

    • 0

10 правни курса,
които спестяват стотици левове